stycznia 28, 2015

Pierwsze wrażenie - paletka My Secret Natural Beauty Nude Look

Hej!


Moja faza na maty trwa. Zaczęło się od matu na ustach, a teraz przeszło jeszcze na powieki. Chciałabym Wam dzisiaj pokazać zatem śliczną paletkę matowych cieni z My Secret - Natural Beauty. Zapraszam do czytania dalej :)
Nabyłam tę paletkę niedawno, miałam na powiekach raz, więc będzie to jedynie pierwsze wrażenie, a nie pełna recenzja. Może ktoś z Was będzie miał ochotę się skusić. Moja paletka ma nazwę Nude Look i zawiera 4 cienie, które idealnie nadają się do makijażu dziennego. Makijaż wieczorowy będzie troszkę ciężej nimi wyczarować, gdyż cienie są naprawdę jasne. 
Bardzo zaskoczyła mnie w tej paletce pigmentacja, która jest naprawdę dobra. Nakładałam wczoraj cień na całą powiekę w dość kiepskim świetle i nic nie było widać. Pomyślałam, sobie, że pewnie cienie są kiepskie i tyle. Jak zobaczyłam się w świetle dziennym, to było wielkie WOW, bo powieka była cała pokryta, a jakoś mega dużo tego cienia nie nałożyłam. Bardzo miłe zaskoczenie :-)
Dodatkowo cienie bardzo ładnie się ze sobą łączą, dobrze się blendują. Jak na razie moje pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne. Przejdźmy do kolorów. Pierwszy od lewej jest prawie biały, drugi jest ciut ciemniejszy, jednak oba mają domieszkę brudnego różu, fioletu, co sprawia, że są dość sine i nie każdemu będą pasować. Te poniżej są już bardziej bezpieczne. Po lewej mamy ciepły beż, po prawej najciemniejszy cień - jasny brąz, również z domieszką różu. 
Ja takie kolory uwielbiam. Uważam, że świetnie pasują do niebieskich oczu. Ale nie każdy będzie się w nich dobrze czuł. 

Czas na swatche.Cena jest niska i wynosi 11,99 zł. Dostępna jedynie w Drogeriach Natura

Podsumowując, jestem tą paletką oczarowana i na pewno będę ją często wykorzystywać w makijażach dziennych. Natomiast jeśli takie kolory Wam nie pasują, to spójrzcie jeszcze w drogerii na drugą nudziakową - Romantic Date. Niestety ostatnio jej nie było, ale jak tylko ją dorwę, to na pewno Wam pokażę.

Dajcie znać, jak ta paletka Wam się podoba!

Do następnego!
Kasia :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze :)

TOP