grudnia 07, 2016

~ Wyniki konkursu ~

Kochane!

Dziękuję za wszystkie komentarze. Dałyście mi dużo motywacji i pomysłów na nowe wpisy na blogu. Jesteście niezastąpione, dzięki <3 W dalszej części posta dowiecie się, kto wygrał. Zapraszam :)


Każdy komentarz przeczytałam bardzo dokładnie i wzięłam sobie do serca, co napisałyście. Zainspirowałyście mnie bardzo mocno i mam już pomysły na nowe wpisy :) Postaram się, by na blogu było więcej lifestyle'u i żebyście mogły mnie trochę lepiej poznać. Jeśli chodzi o kanał na Youtube, to z jednej strony może nawet miałabym ochotę nagrywać filmiki, a z drugiej mam wrażenie, że ostatnio jest wysyp nowych kanałów i nie wiem, czy miałabym coś, z czym dałabym radę się przebić. No cóż, może po prostu musiałabym spróbować, czy w ogóle przed kamerą czułabym się w miarę swobodnie. Zobaczymy :)

Jak już wspomniałam, przeczytałam wszystkie komentarze bardzo dokładnie i wszystkie bardzo mi się podobały, więc dokonanie wyboru nie było łatwe. Ostatecznie zdecydowałam, że

nagroda główna powędruje do:

Ola Cooltura

Postanowiłam wyróżnić jeszcze jedną osobę, która dostanie ode mnie mały upominek. Tą osobą jest:

Mon Ika


Dziewczyny, gratuluję i dziękuję :) Wasze komentarze mnie bardzo mocno zmotywowały i zainspirowały. Mam w głowie już kilka fajnych pomysłów :) 
Prześlijcie mi proszę dane do wysyłki na dressyourfaceblog@gmail.com.


Jeszcze raz wielkie dzięki! Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła zaprosić Was na kolejny konkurs. Stay tuned!

Buziaki,
Kasia

7 komentarzy:

  1. Wow...szczeka mi opadła i niezmiernie mi miło zasypiać z takim wyróżnieniem :). Wpadłam by przeczytać nowy post i nieśmiało zerknęłam na wyniki. Dziękuje i przesyłam motywacyjne, wirtualne buziaki, bo naprawdę miło mi wpadać do Ciebue i tu i na IG :). Dziewczyny również i Wam gratuluję wygranej!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)

TOP