grudnia 31, 2014

Życzenia noworoczne :)

Kochani!

Kolejny rok za nami. Nie będę się tutaj rozwodzić nad szybkością upływającego czasu, choć zawsze mnie ona zadziwia. Nie lubię podsumowań i chyba dlatego też nie przepadam za sylwestrem. Zawsze przyprawia mnie o wzruszenie oraz nadzieję, że kolejny rok będzie w końcu zupełnie spokojny. A ten miniony rok był dla mnie zmienny, przeplatany dobrymi i gorszymi momentami. Jednak na pewno zapamiętam go do końca życia, bo w tym roku wyszłam za mąż :-) I choć los kładzie mi kłody pod nogi, to zawsze sobie powtarzam, że nieważne, ile razy upadam, ważne, ile razy wstaję.

No ale żeby nie było za bardzo ckliwie, to dodam, że w tym roku przecież zebrałam się na odwagę i założyłam bloga. O kosmetykach, czyli o czymś, co mnie ostatnio bardzo mocno kręci. Mam nadzieję, że w przyszłym roku znajdę jeszcze więcej czasu dla niego. Mam zamiar ciągle go udoskonalać, robić lepsze zdjęcia itp. Oby się udało! 
Bardzo Wam dziękuję, że jesteście ze mną, mimo że jestem dopiero początkującą blogerką. Uwierzcie, że cieszę się z każdej nowej osoby, każdego polubienia na facebook'u. Bo przecież bez Was to by nie miało sensu :-)

A teraz życzę Wam szalonej zabawy sylwestrowej, pięknych kreacji, fryzur, makijażów. Po prostu by był to niezapomniany wieczór. A jeśli siedzicie w domu (tak jak ja), to mimo wszystko dużo radości i nadziei, że może w kolejnym roku uda się gdzieś wyjść :-)

W Nowym Roku natomiast życzę Wam dużo szczęścia i miłości. Żebyście z każdej sytuacji wynosili coś dobrego. Żeby otaczali Was sami szczerzy i przyjaźnie nastawieni ludzie. I żebyście sami też tacy byli dla innych. Mnie dzisiaj przepełnia optymizm i cały przyszły rok mam zamiar się cieszyć tak jak tutaj :-)A więc na koniec życzę Wam dużo radości. Trzymajcie się, bawcie się dobrze i do zobaczenia w przyszłym roku :-)
Kasia

1 komentarz:

Dziękuję za wszystkie komentarze :)

TOP